Harvard’ın Dünyaca Ünlü Profesörleri İstanbul’daki Girişimcilerle Buluşuyor

ScaleXDays 2017’de Harvard Profesörleri RanjayGulati ve RamonCasadesus-Masanell, 20 Kasım’da İstanbul’daki girişimcilerle dünya çapında verimli ve sürdürülebilir büyümenin sırlarını paylaşacak.

Girişimlerin dünya çapında büyümesiiçin yatırım yapan ve doğru bilgi ile buluşması için gereken platformu oluşturanScaleX, 20 Kasım’da İstanbul’da gerçekleşecek ScaleXDays 2017 kapsamında dünyaca ünlü Harvard Profesörleri RanjayGulati ve RamonCasadesus-Masanell’i Türkiye’deki girişimcilerle buluşturuyor.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen ScaleXDays’in ilkinde harika dönüşler aldıklarını ifade eden ScaleX Kurucusu Dilek Dayınlarlı, “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da teknoloji girişimlerinin küreselleşmesi ve inovasyonu hakkında özel deneyimlerin ve bilgilerin paylaşılacağı etkinliğe ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Girişimler için hızla büyürken ihtiyaç duyulan organizasyon yapısının kurulmasını masaya yatıracağız. Kurumlar içinse hızla büyüyen teknoloji şirketleri ile nasıl ilişkiler kurulması gerektiği ve girişimci mantığını anlamalarının yolunu açacağız” dedi.

Sadece yatırım yaptığı şirketlere değil, Türkiye’den dünyaya açılmak ve doğru sermaye yatırımı ile büyümek isteyen girişimcileri, tecrübeli girişim sermayeleri, dünyaca ünlü profesörler ve başarılı girişimcilerle buluşturma misyonuyla yola çıkan ScaleXDays, bu yıl şirketlerde liderlik, strateji ve organizasyonel sorunlar uzmanı Profesör RanjayGulati (Bio) ve oyun teorisi ve strateji ile rekabetçi iş modelleri gibi konularda yüksek lisans dersleri veren Profesör RamonCasadesus-Masanell’i  (Bio) konuk ediyor.

20 Kasım’da Kolektif House Levent’te

Dünyanın en önemli CEO’ları ve girişimcilerine özel dersler veren her iki profesör deküresel iş modelleri, dünyaya açılmak için doğru konumun seçilmesi, kaynak toplama ve büyüme gibikonu başlıklarındabilgiler aktaracak.

20 Kasım Pazar günü Kolektif House Levent’te gerçekleşecek tüm gün sürecek etkinliğe kayıt yaptırmak isteyen girişimlerin başvurularını gerçekleştirmeleri ve onay sürecini tamamlamaları gerekiyor. Sınırlı sayıda katılımcının kabul edileceği ScaleXDays hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak için https://www.scalexventures.com/events adresini kullanabilirsiniz.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password