İngiltere’de başarılı iş yapmanın sırları

Londra merkezli, San Francisco, Dubai, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Brüksel’deki ofisleri ile 300‘den fazla aktif müşteriye destek veren The London Bridge Project (LBP), Mart ayında, üç farklı lokasyonda (İstanbul-Avrupa, Bursa, İstanbul-Anadolu) “İngiltere’de Başarılı İş Yapmanın Sırları” semineri düzenleyecek.

LBP, Türkiye – İngiltere firmaları arasında bir köprü görevi üstlenmiş durumda bulunuyor. İngiltere pazarında yeni müşteri, finansör, iş ortağı, yeni iş kanalı, pazar araştırması, strateji yönetimi ve müşteri adına satış operasyonu gibi konularda hizmet sağlayarak, firmaların operasyon eforlarını en aza indirgemek ve en iyi iş fırsatlarını belirleyerek kârlılıklarını en üst düzeye çıkarıyor.

Türk firmalarının ihracatını artırmak ve uluslararası pazarlara açılmasını kolaylaştırmak üzere, birçok farklı alanda sektörel deneyime sahip İngiliz/ Türk konuşmacıların yer alacağı seminere; tüm işletme sahipleri, yönetici ortaklar, Ar-Ge departmanı yöneticileri, girişimciler, iş kuranlar, iş kurma planı yapanlar, işini büyütmek isteyenler katılabilecek.

Seminerler, 21 Mart günü İstanbul Teknik Üniversitesi ARl3 Konferans Salonu, 22 günü Bursa  Ulutek Teknopark Konferans Salonu ve 23 Mart günü de İstanbul TEB Girişim Evi’nde gerçekleştirilecek.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password