MİLLİ İMKANLARLA BALİSTİK ZIRH İHRACATI

 Yirmiyi aşkın ülkenin balistik zırh ihracatını gerçekleştiren Nurol Teknoloji üretim ihtiyaçlarını %100 yerli imkanlarla karşılıyor.

Nurol Şirketler Topluluğu’na bağlı olan Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Ticaret A.Ş., sahip olduğu “Nato Gizli” ve “Milli Gizli” Gizlilik Dereceli Tesis Güvenlik Belgesi ve Üretim İzin Belgesi ile savunma sanayiine yönelik ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlamak için 2008 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Klasik zırh sistemleri yerine, nano boyutta toz metalurjisi ile henüz dünyada çok az ülkede var olan Bor Karbür, Silisyum Karbür ve Alümina gibi ileri teknik seramikler ve balistik kompozit hibrit çözümler ile daha hafif, daha dayanıklı ve güvenilir zırh sistemlerini %100 yerli imkan ve kaabiliyetleri ile üretmektedir.

 Emniyet güçleri ve Silahlı Kuvvetlerin balistik zırh ihtiyaçlarını da karşılıyor

Tasarlanan ve geliştirilen zırh sistemleri; Kara Araçları, Deniz Araçları, Hava Araçları, Demir Yolları Araçları, İş makinaları Araçları, Personel Koruma ve Yapısal Koruma gibi her türlü platformda başarı ile uygulanabilmektedir. Bu platformlarda kullanılacak zırh çözümleri, tehdit, ağırlık ve maliyet etkenlerinin en uygun bileşimi olarak değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Ticaret A.Ş. yurtdışında yirmiyi aşkın ülkenin balistik zırh ihracatını gerçekleştirmekte olup öncelikle Emniyet güçlerimizin ve Silahlı Kuvvetlerimizin, her alandaki balistik zırh ihtiyaçlarını başarıyla ve gururla karşılamaktadır.

Savunma Sanayi sektörünün balistik zırh ihtiyaçlarını tamamen milli imkanlarla, kendi bünyesinde tasarlayıp üreten Nurol Teknoloji, en güncel ürünlerini IDEF’17 Fuarı’nda ziyaretçilerine sergiliyor.

 

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password