DenizBank ve TOSYÖV’den KOBİ atağı

DenizBank ile Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV), KOBİ’ler için güçlerini birleştirdi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, TOSYÖV, DenizBank’ın ana sponsorluğunda Türkiye’nin 7 bölgesinde etkinlikler düzenliyor. Samsun’da başlayan KOBİ Destek Toplantıları’nın yanı sıra zirveler ve KOSGEB eğitimleri gerçekleştirilecek. Toplantılar ile KOBİ’lerin sorunları ve bu sorunların çözüm önerileri masaya yatırılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız, küçüğünden büyüğüne tüm KOBİ’lerin yanında olduklarını ve yürüttükleri çalışmalar ile Türkiye’nin her yerindeki esnafın hayatına olumlu yönde temas etmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

Kulaksız, ekonomiyi takip eden, yatırımlarını iyi planlayan ve finansal kaynaklarını iyi yönetmeyi becerebilen firmaların başarılı olacağını vurgulayarak, şunları kaydetti:

“DenizBank olarak, sektörümüzde inisiyatif alıyor, ülkemizin 7 bölgesinde düzenlenecek toplantı ve eğitim programları ile esnafımızı ve ekonomimizi desteklemeyi sürdürüyoruz. Bu anlamda TOSYÖV ile güç birliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Esnafın en çok desteklenmesi gereken dönemde yanında olduk, bundan sonra da desteğimizi kesintisiz sürdüreceğiz.”

Yapılan Yorumlar [0]

Yorum Bırakın

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password